Jsi připraven na opravdový Dive Deep do komunikace nejen se zvířaty, ale i sám se sebou?

Tahle cesta není a nebude pro všechny. Cesta podívat se sám sobě do očí, nechat se uvidět mnou a zvířaty, nechat se vést, selhávat, klopýtat, vystoupit ze svého stínu a nakonec opravdu povstat z popela. Pět měsíců pro tebe budu vytvářet prostor. Pět měsíců se budeme pravidelně setkávat. Pět měsíců tě budu provázet (nejen) komunikací s cítícími bytostmi, ale změnou celé tvojí reality. Děje se v tobě něco už teď?
Hana Ella Šamánková
Stále si pokládám otázku, jak popsat nepopsatelné... Něco, co ke mně chodí ve snech, vykládají mi o tom zvířata, a zároveň je to přirozeným vyústěním mé "práce", mého volání. 

Vím pouze to, že to jde slovy popsat těžce, proto jich tu bude jen málo, víc si řekneme na osobním callu, a přesto bude naprosté minimum z "normálního publika" opravdu voláno do tohoto prostoru se mnou vstoupit. Protože to není ani tak tvoje nebo moje volba, ale volba toho, jak se naše duše domluvily už někdy mnohem, mnohem dřív. 

Sedni si, opři se, vydechni a zaposlouchej se. 

Co slyšíš? Jsi to ty?

Popíšu ti teď jemný návrh pěti měsíců, které nás čekají...


  • Začneme na podzim tohoto roku, kdy se seznámíme, vytvoříme malý, intimní kruh, řekneme si, odkud jdeme, kam a proč. 

  • Absolvujeme spolu kurz Linking Awareness Journey, který nás naučí první kroky k tomu, jak se spojovat (nejen) se zvířaty.

  • Budeme v kontaktu každý týden, budeme sdílet a pozorovat, co se nám děje, co to pro nás znamená a kam se můžeme posunout.

  • Jedenkrát za měsíc (minimálně) se uvidíme offline. Vyrazíme na výlet na místo, které bude silné buď z hlediska přírody, historie nebo zvířecí říše. Tam budeme celý den v praxi mimoverbální komunikace.

  • Budeme ve spojení, takže procesy, které se nám budou dít, budou ovlivňovat všechny, kdo v našem kruhu budou. Vše se bude dít pro nás. Vše můžeme sdílet. Nebo mlčky pozorovat, svědčit. To, co se posdílí do skupiny a co se stane se "svědky", má mnohonásobně větší sílu než to, co si každodenně jen tak omíláme v hlavě sami pro sebe.

  • Budeme vizualizovat, manifestovat, vzájemně se posilovat v tom, co chceme a kam míříme, kam nás to opravdu volá.

  • Každý v kruhu bude mít možnost jednoho individuálního (nebo skupinového) sezení se mnou a se zvířaty. Možná jich stihneme víc, ale to nezáleží tolik na mně, jako spíš na tom, jak budeme vedeni.

Nebude nás 12 ani 10. Bude nás mnohem míň. Budeme v malinkém, silném kruhu, kterým bude rezonovat hluboké spojení. A to se nedá dělat ve velkém počtu. (Nebo možná ano, ale já touto cestou jít nechci :). 
Komunikace se zvířaty, Hana Ella Šamánková

Jakou má tato cesta hodnotu?

Jakou hodnotu má pro tebe otevřít svůj potenciál, probudit se do něčeho úplně nového, už se dál neschovávat? Jakou hodnotu má pro tebe být schopný se na dálku spojit s libovolnou cítící bytostí či její částí?
Já jsem takovou cestu prošla za téměř 500.000,- a stálo to za to, na konci této cesty jsem si splnila sny (plavání s divokými delfíny, pozvání od Loesje Jacob - kterou jsem předtím osobně neznala - do Kanady, certifikát na učení kurzu komunikace se zvířaty, atp.).
Tento program nebude stát tolik :), ale jeho cena nebude ani nízká. Svého času si cením a svůj prostor otevřu pouze tomu, s kým opravdu ucítím, že jsme se pro tuto chvíli měli potkat. A už se obrovsky moc těším!

Cítíš volání vykročt na cestu, na které tě budu téměř půl roku provázet? Víš, že to nebude levné, ale přesto hojnost vnímáš jako energii, kterou když dáš, tak taky dostaneš? Vnímáš, že ten krok do neznáma bude velký, a přesto tě něco táhne dál, přes hranici známého, do tmy, kterou zatím neumíš pojmenovat ani popsat? Cítíš slzy v očích, když ti řeknu, že tě na tu cestu zvou zvířata, která tě znají a i ta, které jsi ještě nepoznal/a?

Napiš mi, domluvíme si online call a zjistíme, jestli jsme to právě my dva/dvě, co se máme potkat na této pětiměsíční cestě.

Kapacita pětiměsíční cesty Dive Deep je už plně obsazena. :)

Děkuji za Váš zájem!