Jste připraveni slyšet hlas zvířat, jejich přání a poselství? Ráda se stanu vaším prostředníkem.

Autorka fotografie: Lenka Brothánková

Komunikace přinesla velmi niterný posun pro nás samotné i zpříjemnění běžného denního fungování. Díky Elle za velikou přímost a jasnost, se kterou nám přetlumočila potřeby a vzkazy, které pro nás Ayla nese. Otevřelo nám to úplně nový rozměr společného soužití.

Šárka Šperková

vivazena.cz

Sammy je od setkání s Vámi mnohem veselejší a uvolněnější. I procházky jsou o něco delší (až na konec parku 😊). Rozdíl byl viditelný hned od druhého dne po setkání s Vámi.

Ivana Tužinská

OSVČ

K čemu je komunikace se zvířaty?

Telepatická komunikace se zvířaty je vědomé napojení se na zvíře, které se mnou, pokud chce, sdílí, co by potřebovalo sdělit svým majitelům. Jak se cítí, co ho vede k určitému chování, co pro něj majitel znamená a nebo například, proč si vybral zrovna jeho za svého pozemského průvodce a co se mu svým chováním snaží naznačit.

Zvířata jsou s námi téměř nonstop, vidí nás v situacích, ve kterých nás často nevidí ani naši nejbližší lidé. Byli byste překvapeni, co všechno o vás ví váš mazlíček. Všímá si úplně všeho, nejen toho zjevného. Vnímá vaši energii, vaši náladu, cítí vaše nemoce, stres i lásku, kterou vyzařujete. Mnohdy vám může poradit lépe než člověk. Vidí vás totiž celé, bez masek a bez přetvářky. Sdílí s vámi vaše sny, nejtajnější přání a vnímá váš plný potenciál. Je šťastný když vy jste šťastní. A proto má smysl s ním komunikovat.

Zvířata mají přímé napojení na Zdroj a pole kolem nás. Umí z něj velmi snadno číst a předávat nám informace, na které se ptáme. Vnímají nejen to, co se děje ve vás, ale i kolem vás. Co vás trápí, bolí, jaké máte vztahy, jaké rozhodnutí se chystáte udělat nebo po čem vaše duše touží. 

Co tím získáte?

Porozumíte chování zvířete

Proč váš pes štěká nebo vrčí na děti? Proč kůň nechce vejít v klidu do boxu? Proč vaše kočka čůrá do postele nebo na koupelnovou rohožku? Je možné se zeptat na jakékoliv chování, kterému nerozumíte.

Zjistíte, co od vás zvíře potřebuje

Měkčí pelíšek, jiné granule, více nebo méně procházek? Nebo co by mu pomohlo při separační úzkosti, když jste pryč nebo od něj odcházíte?

Dozvíte se, jak zvíře vnímá svůj zdravotní stav

Co ho opravdu bolí, kde bolest cítí a jak ji vnímá? Potřeboval by k veterináři, nebo by byl radši za nějakou alternativní metodu?

Uvidíte, jaký má názor na...

...věci ve svém i vašem životě. Co si myslí o kastraci? Je na ni připravený nebo si ji neumí představit? Jak se cítí, když jste se přestěhovali nebo jej chystáte nechat u někoho na hlídání?

Překvapí vás, do jaké hloubky sahají vhledy vašich zvířat

Zvířata jsou napojena na vyšší vědomí, snadno čtou v našem energetickém poli a neberou si servítky. Mnohdy těžké, bolavé věci dokáží podat s láskou a něžností, která je jim vlastní.

Dozvíte se něco sami o sobě

Zvířata do vás vidí, vidí vás při všem, co děláte a sdílí s vámi vaše radosti i strasti. Když je požádáte, rádi vás nasměrují k tomu, aby vám bylo lépe nebo nastavíí upřímné zrcadlo tomu, jak se chováte.

Jak komunikace se zvířaty začala pomáhat mně a mým mazlíčkům?

Už odmalička jsem si byla vědoma toho, že jsem velmi citlivá a vnímavá k věcem, které ostatní nevidí nebo neslyší. Ke zvířatům jsem měla vřelý a láskyplný vztah. Vždy mi poskytovala útočiště, lásku a pocit rodiny. Poměrně brzy jsem začala studovat alternativní možnosti léčby a absolvovala roční praxi ve veterinární ordinaci zaměřenou na homeopatii a bylinné esence. Už tam jsem pozorovala, že velká většina zvířat přicházející s nějakým "problémem" se svým zdravotním stavem snaží svým majitelům něco naznačit. Praxe ale skončila a já svoje poznání dál nějak nerozvíjela. Až přišel den, kdy onemocněl náš rodinný pes.

Coen byl mladý hovawart, který trpěl v tu dobu více či méně úporným hlenovitým průjmem. Mí rodiče byli na dovolené a já s partnerem jsme hlídali dům i zvířata v něm. Průjem Coena se zintenzivněl natolik, že jsem o něj dostala strach. Říkala jsem si, čím to je a co by mu doopravdy pomohlo. Napadlo mě se ho normálně zeptat. Zavřela jsem oči, položila mu ruce na tělo a v duchu jej pozdravila a vyslovila otázku. K mému velkému překvapení jsem uslyšela odpověď. Popisoval mi, že je rád, že s ním mluvím, že mu není dobře, má sucho v ústech, bolí ho břicho a vnímá, že má problém se slinivkou.

Aha, slinivkou, říkala jsem si. Co to asi je? A k čemu to je? Nevěděla jsem. Ptala jsem se ho ale dál, jak bychom mu mohli pomoci? A on odpověděl, že by byl rád, kdybychom s ním zašli na veterinu. Vyrazili jsme. Na veterině si jej paní vet prohlédla, prohmatala a ptala se, jak průjem vypadá. "Hlenovitý průjem? Tak to nám ukazuje na slinivku..." V tu chvíli mě polil mráz. Opravdu jsem si to nevymyslela.

Jak komunikace pomohla mým klientům

Za těch několik let komunikace se zvířaty jsem už slyšela desítky až stovky příběhů. Zvířata, nehledě na druh, pokud chtějí, vyprávějí. Vyprávěli mi koně, papoušek, králíci, psi, kočky, daňci, mufloni, pěvci, dravci, hadi, divočáci i malý hmyz. Každý z nich má svůj příběh. A když je spojen s námi lidmi, odvypráví toho často spoustu z našeho života, jen svýma očima.
Ale nebudu lhát. Nechat si vyprávět jejich verzi příběhu je někdy stezka odvahy. Na nic si totiž nehrají, jsou mnohdy až brutálně upřímní.

Například jeden malý jorskšírský teriér. Jeho panička mě poprosila, jestli bych od něj nezjistila mimojiné, proč čůrá do bot jejímu příteli.

Vyptávala jsem se ho na různé otázky a pak zmínila jméno přítele, proč mu to dělá? Pes se ihned naježil. "Nemám ho rád," řekl mi. "Ale proč, co ti na něm vadí?" Ptala jsem se. "Píše si s nějakou jinou ženou a podvádí moji mamku." Tím myslel slečnu majitelku. Nebylo pro mě lehké říct jí tuto informaci, ale on mě utvrzoval, že mám. Sdělila jsem jí tedy jeho důvod, proč mu čůrá do bot a ona mi v telefonu odpověděla, že je to pravda, už o tom ví dlouho. A že ji to ani nepřekvapuje.

Jindy jsem zase komunikovala s koněm majitelky, která měla zdravotní potíže, o kterých mi ale nevyprávěla, chtěla se hlavně zeptat, jak se kůň má, co by potřeboval a jestli pro ni má nějaký vzkaz.

S koníkem jsme probrali to, jak se cítí, kde ho co bolí a co by potřeboval jinak. Ale velmi rychle mi začal vyprávět o své majitelce, co ji podle něj trápí a jak by jí s tím mohl pomoci. Cítil její velký tlak na hrudi, který má a vysvětlil mi, že proto se jí na tom místě často nosem dotýká. Jemně masíruje toto místo, ve kterém je uloženo spoustu stresu, strachu až paniky. Doporučil jí, ať při jeho dotyku do toho místa dýchá a vědomě uvolňuje všechno, co jí přijde na mysl a do pocitů.

Paní mi pak telefonicky potvrdila, že má astma a na hrudi opravdu cítí, jako by jí tam ležel balvan. To vše si z ní kůň přečetl sám.

Mnohdy si mě skrze své páníčky zavolají zvířata, která se nacházejí na sklonku života. Majitelé si často nejsou jistí, co zvíře prožívá. Jestli jeho utrpení není už natolik silné, že by pro něj byla euthanazie u veterináře vysvobozením, nebo by si spíš přálo odejít v klidu v prostředí domova, které je pro něj důvěrně známé a bezpečné.

Každé zvíře to zatím mělo jinak. Setkala jsem se oběma variantami. I s tou, kdy pes opustil své tělo v náručí majitele, ale bylo pro něj důležité se rozloučit a říct ještě pár slov k jeho životu. A také s tou, kdy zvíře prožívalo takové utrpení, kdy o rychlejší konec přímo volalo. Vnímám velký dar v možnosti zjistit, co zvíře potřebuje, jak mu odchod ulehčit, jak se o něj postarat a jak s ním při tom komunikovat.

Recenze na komunikaci se zvířaty

K Elle jsme se s partnerem dostali přes naše kamarády. Tehdy jsme měli několik měsíců starého kocourka (Nikko), kterého jsme si vzali z útulku. Bylo to v období, kdy se naše vzájemné soužití teprve vyvíjelo, a tak nám kontakt s Ellou velice pomohl. Připravili jsme si otázky, na které nám pak Ella byla schopna odpovědět. První pocit, když jsme si poslechli její hlasovou zprávu, byl jednoduše "wow". S partnerem jsme hleděli jeden na druhého, protože pár dní před tím, než se vše odehrálo, jsme doma chodili a jen tak ze srandy k Nikkymu mluvili stylem "Dojde za tebou Ella a ona nám pomůže si s tebou porozumět, musíš ji vše říct, jo?" Elle jsme o tom neřekli, byla to jen jakási naše forma komunikace doma. Jenže první co v Ellině zprávě zaznělo bylo "Nikko mě vlídně přivítal a říkal, že věděl, že za ním přijdu." Díky její komunikaci jsme mohli Nikkyho více pochopit - konkrétně se na něj naladit, porozumět jeho projevům a některým neduhům, které jako malý dělal. Na druhou stranu to bylo pochopení i pro něj, protože mu Ella byla schopna předat některé naše pocity a činy, kterým nerozuměl. Vzniklo tak vzájemné pochopení a díky tomu i prohloubení našeho vztahu. Už po pár dnech jsme začali vnímat, že se Nikky v některých projevech opravdu uklidnil a co si budeme, uklidnění nastalo i na naší straně. Od té doby vnímáme potřebu směrem k zvířeti komunikovat zcela jinak. Vnímáme, jak je to významné, jak je každý náš projev vůči němu důležitý a že mluvit k němu má smysl. Moc za tuto zkušenost děkujem, víme, že se k Elle jednou za čas budeme zase vracet.

Ivona Sedláková

GoodWays

Na Ellu se obracím s důvěrou ve chvílích, kdy vnímám, že se má zvířata (dva koně a pes) snaží svým chováním sdělit něco, čemu zatoužím porozumět. Jak setkání na dálku tak osobně, obojí má pro mne stejnou nádhernou sílu. Získávám od Elly podporu, lepší porozumění tomu, co se děje, a často i praktické tipy k malým či velkým krokům. Někdy se týkají mého fungovaní se zvířaty, vždy ale mají i přesah do mého osobního příběhu a rodiny. Naposledy jsem Ellu kontaktovala, když po dramatické události přetrvával velký neklid v našem stádě pastevně žijících koní. Poté, kdy se každý z aktérů mohl díky Elle k situaci vyjádřit, se intenzita toho, co se dělo, snížila tak o 90 % a do týdne dokonce nastal znovu klid. Dává mi to smysl, děje se tak i v mezilidských vztazích anebo terapeutických skupinách, které vedu – když se věci nahlas vysloví či pojmenují, začnou se proměňovat. Já sama v přítomnosti Elly oživuji svou intuici a dotýkám se hluboké důvěry v procesy v mém životě. Obrovsky děkuji za tuhle možnost, Ello 🙏🏻” 

Jana Rašková

Psycholožka

Práce Elly šla vždy přímo k podstatě a příčině tématu, se kterým jsem se na ni už několikrát obrátil. Jednou to bylo i v páru s mojí ženou. Oceňuji jemnost a zároveň i pevnost a jasné vedení, s kterým se Ella napojuje a zprostředkovává zprávy. A nejen to. Vždy pracovala i s tělem, uvolňovala bloky, a co velmi oceňuji - celou dobu se mnou komunikovala a vysvětlovala mi co právě dělá a proč. Provází s laskavostí a pokorou. Pouhé jedno setkání vždy bylo velkým zemětřesením a startovačem změn. Děkuji!” 

Ondřej Šperka

putovani-seberozvoj.cz

Clovek moze hladat pomoc pre seberozvoj, pre vyliecenie traumat na sedeniach dlhe hodiny u psychoterapeutov, koucov, ale nikdy nevyuzije pomoc tych o ktorych sa v najlepsej viere stara.  A prave to su najuprimnejsi terapeuti, doktori. Obrovske dakujem opat Ella Hana Šamánková za sprostredkovanie odpovedi na niekedy tazke otazky po druhy krat. Takuto pomoc, aku vies len ty, sme vsetci moooc potrebovali.

Jana Tarasovicová

QRanch

Dobrý večer paní Ello, Před 10 dny jste nás navštívila. Píšu, abych Vám znovu poděkovala. Sammy je od setkání s Vámi mnohem veselejší a uvolněnější. I procházky jsou o něco delší (až na konec parku 😊). Rozdíl byl viditelný hned od druhého dne po setkání s Vámi. Čekala jsem, jestli mu to vydrží. A zdá se, že se pomalu posune ještě do větší pohody.

Ivana Tužinská

OSVČ

Ella komunikovala s naší fenkou Aylou. Potřebovali jsme se dozvědět více skrze situaci, kdy ji přepadla náhlá slabost nohou, která se pak v mírnější formě ještě několik dní opakovala. Díky komunikaci jsme dostali velmi hluboké vhledy, nejen o této situaci, ale i obecně k tomu, co nám Ayla v životě zrcadlí. To nám přineslo důležité uvědomění i následné konkrétní akční kroky. Současně jsme se dozvěděli i nějaké provozní informace, co by Ayla od nás potřebovala v péči jinak. Komunikace tak přinesla velmi niterný posun pro nás samotné i zpříjemnění běžného denního fungování. Díky Elle za velikou přímost a jasnost, se kterou nám přetlumočila potřeby a vzkazy, které pro nás Ayla nese. Otevřelo nám to úplně nový rozměr společného soužití 

Šárka Šperková

vivazena.cz

Dobrý den Ello, pořád jsem plná dojmů. Ještě jednou Vám chci za včerejšek poděkovat. Slovy to vlastně popsat ani nejde. Jsem moc ráda, neskutečně vděčná, ze jsem poslechla ten neodbytný pocit, že Vás mam pozvat. Je to neskutečný dar, co máte. Dalo by se totiž tolik zjistit ze světa zvířat 😉. Pořád mě napadají nějaké otázky pro koně 😉. To jsem včera úplně zazdila. Ale bylo to tak jak to mělo být. Škoda, že ten dar nemám, napsala bych knihu Vyprávění jednoho starého moudrého koně 😂. No každopádně moc děkuji, nejste jen komunikátor se zvířaty, jste mnohem víc 😉. Děkuji moc. Já jen doufám, ze s tím dokážu naložit, tak abych se posunula. Dneska jsem udělala první krůček a odpočívám s Markusem na louce. Pochopila jsem, ze vše co teď udělám pro sebe je to nejdůležitější. Určitě jsem Vás nezavolala naposledy 😉. Mějte se krásně a pozdravujte všechny zvířata. 😂 

Míša Hrubešová


Jak probíhá komunikace s vaším zvířetem

Jsou dvě varianty. Buď se s vámi a vaším zvířetem setkám osobně, u mě nebo u vás, nebo se s ním spojím na dálku. Vzdálenost u telepatického spojení nehraje žádnou roli. Není pro mě rozdíl, jestli komunikuji se psem, který mi běhá po dvoře, nebo s koněm na ranči v USA.

Osobní setkání

Setkat se osobně s vámi i s vaším zvířem bývá samo o sobě velmi silná zkušenost. Vyžaduje to cestu za mnou (případně za vámi), ale troufám si říci, že to za ten přímý prožitek rozhodně stojí.

Předem si po telefonu nebo emailu ujasníme, s jakou zakázkou za mnou přicházíte, co od zvířete potřebujete vědět, popřípadě co jeho nebo vás trápí. Povedu vás, abyste si ujasnili otázky (témata), které chcete zvířeti položit. Otázky mohou být úplně jakékoliv, čím konkrétnější, tím lepší. Mohou se týkat vaše osobního života, práce, zdraví, poslání, bydlení nebo života a zdraví zvířete.

Na místě budeme společně ve společnosti zvířete, které se bude buď volně pohybovat po prostoru, nebo bude ležet, sedět, stát mezi námi - jak mu bude příjemné. Přímé fyzické spojení s vámi i se zvířetem mi umožní nejen tlumočit, co jeden druhému potřebujete sdělit, ale také fyzickým dotekem předávat léčivou energii, kterou vám vaše zvíře nabízí.

Setkání bude trvat cca 1-2h.

Spojení na dálku

Spojit se na dálku je velmi dobrá varianta v případě, že bydlíte daleko, nemáte času nazbyt nebo se jedná o akutní (např. zdravotní) záležitost.

Vybídnu vás, abyste mi do emailu sepsali základní informace o zvířeti (jméno, přibližný věk) a otázky, na které se chcete zvířete zeptat. Pomůže mi, když mi otázky/témata rozepíšete a popíšete mi, proč řešíte zrovna je a jakou má to dané téma historii. Pomůže mi to lépe se v otázkách orientovat a co nejvíc konkrétně se zvířete doptávat pak sama, když vás u sebe nebudu mít. Požádám vás i o aktuální fotku zvířete, kde je mu vidět do očí. Se zvířetem se spojím a následně z celé  komunikace vypracuji nahrávku, kterou Vám do 2-3 dnů pošlu na email.

Alternativní a oblíbená varianta, když se nacházím v zahraničí, je domluvit si společný online hovor, kdy se na 1-2 hodiny spojíme a celá komunikace proběhne podobně, jako bych byla u vás v obýváku / na dvoře / na pastvině. Budete moci klást otázky zvířeti v reálném čase a doptávat se na to, co nám bude sdělovat.

Bonus, který se vám při sezení může otevřít

Může se stát, že zvíře bude chtít použít nějakou formu energetického léčení, buď pro sebe nebo pro vás. To je součástí sezení (osobně i na dálku) a jediné, co k tomu budu potřebovat, je váš souhlas - pokud by se zvíře rozhodlo pracovat na některém z vašich témat.
V tu chvíli se děje to, že zvíře vyšle energii vaším směrem a pojmenuje témata, která u vás chce podpořit ke zpracování. Může se vám pak dít, že vám na mysl budou přicházet o tom tématu různé myšlenky a budou se vyplavovat emoce a tím se dané téma bude léčit. Toto se může stát a nemusí. Bez vašeho vědomého souhlasu, na který se předem vždy zeptám, se to ale dít nebude. Je to jen vaše bezpečná volba.

Kdo vám jazyk vašich zvířat bude překládat?

Jmenuji se Ella Hana Šamánková a zvířata jsou moje "druhá" rodina. Učí mě toho spoustu o světě, o mně i o nich samotných. Provázejí mě od útlého dětství. Byla se mnou, když jsem začínala vnímat barvy, světla a aury kolem lidí, zvířat i předmětů. Byla mým spojením s přírodou i když jsme bydleli v paneláku.

Během dospívání se mi postupně začal otevírat kanál k vyššímu vědomí a poli, kterého jsme všichni součástí. Zvířata mi postupně začala ukazovat, jak přebírají zátěže a nemoci svých majitelů a buď je uzdravují, nebo pod jejich tíhou sami odcházejí. 

Postupně jsem se naučila, jak přijímat od zvířat zprávy a poselství pro jejich lidské průvodce a zároveň jak držet pole pro léčivou energii, kterou zvířata během sezení svým lidem posílají.

Když se uleví nám, uleví se totiž často i našemu zvířeti, které tíhu procesovaného tématu nese s námi. Někdy stačí vše jen pojmenovat, vyslovit a propustit.

Jak si komunikaci objednat

Pokud jste se rozhodli ke komunikaci s vaším zvířecím společníkem a mě jste si vybrali jako vašeho prostředníka, cítím k vám hlubokou úctu a vděčnost. Rozhodli jste se vykročit na cestu, která je nádherná, silná a mocná. Nedivila bych se, kdyby vás k tomu navedlo samotné vaše zvíře. I když s vámi zdánlivě němůže mluvit, nezabrání mu to, aby vám vnukávalo myšlenky, nápady a pocity, pokud od vás něco potřebuje.

Zprávy od našich zvířecích průvodců bývají velmi silné, přímé, neberou si servítky a jdou přímo k podstatě. Je třeba s tím počítat. Pokud cítíte mravenčení v břiše, zrychluje se vám dech nebo za očima cítíte slzy, tento krok si vás jasně volá.

Ve formuláři níže vyplňte vaše údaje a já se vám ozvu s mými časovými možnostmi.

Pozn.: Pokud se rozhodnete pozvat mě k sobě domů, je třeba počítat se zaplacením mých cestovních výdajů (aktuálně 8,-/km, bydlím u Větrného Jeníkova na Vysočině).

A co když...?

 • Co když se stane, že se mnou zvíře odmítne komunikovat?

  Každé spojení se zvířetem začínám tak, že se představím a zeptám se, jestli se mnou zvíře chce komunikovat. Stává se velmi, velmi zřídka, že by zvíře odmítlo, ale je potřeba s touto možností počítat. Pokud se tak stane, pokusím se o komunikaci ještě ten den v jiný čas nebo o pár dní později. Pokud však odpověď zvířete bude stále taková, že komunikovat nechce, budu to plně respektovat a peníze vám vrátím.

 • Co když si vyberete a zaplatíte termín na osobní setkání, pak ale z nějakého akutního důvodu nebudete moci přijet/nebudu moci přijet já?

  Pokud se stane, že budeme mít domluvený termín a místo osobního setkání, ale vy nebo já jej budeme muset zrušit, dáme si co nejdříve dopředu vědět a vybereme společně termín jiný. Život se děje a změny plánů, ať už čekané nebo nečekané, se dějí také, takže je tu samozřejmě možnost termín posunout.

Energetická výměna

V celém procesu je důležitá výměna energií tak, aby byla služba i platba za ni v rovnováze.
Cena za komunikaci je 4 000,- Kč nebo 172,- Euro

Za tuto částku můžete získat

 • odpovědi na vaše otázky, vyjasnění témat, které vás zajímají

 • cenné informace od vašeho zvířete

 • informace o tom, jak vidí svůj zdravotní stav, jak se cítí, případně co jej trápí

 • vysvětlení a popis chování, kterému nerozumíte, proč dělá

 • hluboké vhledy do vašeho života, které vás budou provázet ještě dlouho po tom, co si komunikaci vyslechnete

 • jeho názor na změny, které jste provedli/chystáte se provést ve vašem životě

 • zprávy o tom, co by od vás zvíře potřebovalo a jaké pro něj je soužití s vámi

 • možné léčení vašich témat skrze energetické pole zvířete

Jak se otevře prostor pro nové klienty, ozvu se vám

Termíny komunikace se zvířaty jsou teď plné do jara 2024. Když opět spustím objednávání na příští rok, nebo se otevře prostor dříve, ozvu se vám. Stačí mi na sebe nechat email ve formuláři níže. Pokud Vás zajímají další aktuality, cesta vede přes můj Instagram a můžete také zvolit "Sledovat" na profilu na Facebooku.