Skupinové sezení s komunikací se zvířaty


 Individuální komunikace s vašimi zvířaty, ať už koňmi, pejsky, kočkami, králíčky a dalšími, jsou v plném proudu a stále se mi děje, že poptávka velmi zásadně převyšuje moje časové možnosti. Proto jsem se rozhodla otevřít novou možnost skupinového sezení.
V příjemném prostředí farmy, ranče nebo dvorku s koňmi se odehraje jednodenní setkání se zvířaty a klienty, kteří mají zájem prožít sezení s mimoverbální komunikací.

Jsou dvě varianty

Buď budou ve stáji koně, jejichž lidští průvodci by rádi sezení (a komunikaci) s nimi a budou přicházet na řadu jeden za druhým. (Možnost přivést si vlastního psa na sezení a komunikaci s ním je také možná.) 

Nebo půjdeme do stáda koní, které je připraveno na hlubokou práci, a sezení budou orientována “pouze” na lidi a lidská témata (zdravotní, životní…).

Skupinová sezení mají svoji vlastní, úchvatnou dynamiku. Bude to probíhat tak, že klient přijde se svým koněm (/psem / sám se sebou) za mnou do čela skupiny, proběhne sezení a ostatní účastníci, kteří přijdou na řadu později, budou sezení pozorovat.

Pozorovatelé

Pozorovatelé jsou velmi důležitou součástí skupinových sezení, jelikož vytvářejí pole, ve kterém se mohou dít ještě silnější změny a léčení, než když jsme “pouze jeden na jednoho”. Cokoliv se uvolní v systému jednoho člověka / zvířete, to samé se uvolní i v systémech těch, kteří sezení pozorují. Nemálo se stává, že na skupinová sezení přicházejí lidé / zvířata s velmi podobnými tématy v životě, která se pak díky skupinovému sezení posunují, mění pro všechny.


Koncept skupinového sezení miluji a věřím, že budete i vy! Nemusíte se bát přicházet s tématy, která jsou osobní nebo intimní. Všichni je řešíme. Naopak vyjít s nimi na světlo, i před svědky, je velká věc a co je viděno, může být změněno, uvolněno, puštěno. Mým záměr bude (a je pokaždé) mít ve skupině příjemnou, bezpečnou atmosféru, která umožní vyjít na povrch i těmto skrytým tématům, které nosíte uvnitř svého těla, své duše, a které vám časo vaše zvířata pomáhají si zvědomit.

Ať už bude na místě varianta, že půjdeme za stádem koní a budeme se zabývat “lidskými tématy”, nebo přijedu do stáje, kde bude vícero koní a budou probíhat sezení jedno za druhým s každým zvlášť, věřím, že každý tento den bude fascinující, úžasný a bude mít velký potenciál změnit vaše vnímání sebe, svého života a dokonce všech živých bytostí, které se kolem vás nacházejí.

Jak budou skupinová sezení vypadat prakticky


  • Sejdeme se v 9:30 dopoledne na místě, uděláme 2 sezení s prvními dvěma klienty, pak si dáme oběd a poté zbylá sezení.

  • Po každém budou následovat otázky, sdílení či komentáře z vašich řad. Na závěr si můžeme dát společnou meditaci, uvolnění a sdílení.

  • Končit budeme cca v 18:00.

  • Časově je vše ale velmi plovoucí, protože, jak víte, když se jedná o zvířata a přírodu, je potřeba se čistě odevzdat přirozené flow a jejich potřebám. Je tedy možné, že skončíme i dřív i později.

  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení. Oběd je ve vaší režii. Mám tu zkušenost, že každý si sám pro sebe připraví to, co vyhovuje jeho tělu při této práci nejvíce. Doporučuji lehké jídlo bohaté na energii. 

Jakou má setkání hodnotu?

 Za den bude místo pro 4 klienty a sezení s nimi. Pro pozorovatele budeme mít 10 míst.
Cena pro klienta, který bude dostávat sezení: 4000,-
Cena pro pozorovatele: 2000,-

Kde se sejdeme?

Skupinové sezení se bude odehrávat na různých místech po České Republice, resp. tam, kam mě pozvete a kde bude dostatek zájemců o sezení na jednom místě. Preferuji stáje, kde jsou koně (/psi), jejichž lidští průvodci by si přáli sezení, aby mohlo jít více zvířat za sebou.

 Připravujeme pro vás nové termíny skupinových sezení