Linking Awareness Journey Practical©

Pokud jste už absolvovali LAJ, chystám pro vás další možnost rozšíření vašich schopností. V seznamu akcí najdete termíny pro absolventy, na kterých už není žádná teorie. Vše se soustředí na praxi. Pojďte hlouběji ve skupině stejně naladěných účastníků a místo dalekého cestování letadlem přes oceán přijeďte na LAJp autem, hromadnou dopravou, nebo on-line z domu.

"If you are ready to take your practice to the next level LAJ-practical will facilitate that transformation."

- Loesje Jacob


Co můžete očekávat od LAJp

Linking Awareness Journey Practical© (LAJp) je příležitostí k uplatnění a rozšíření toho, co jste se naučili v LAJ. Je vhodný jak pro ty, kteří chtějí rozšířit své schopnosti a znalosti a používat komunikaci ve své praxi, tak i pro ty, kteří chtějí jít hlouběji ve svém seberozvoji

Kurzy LAJp přinášejí možnost prožít si komunikaci s rozmanitými cítícími bytostmi, setkat se s pestrou škálou jejich rozdílných frekvencí, zkušeností a vhledů. Postupně nabídneme absolventům LAJ jedno, dvou či třídenní setkání osobně či on-line. Už zde nebude místo pro teorie či koncepty, nabízené akce jsou plné praxe.

Budeme proto vybírat zajímavé lokality, které umožňují setkání s pestrou škálou zvířat, stromů či celých ekosystémů, které se v České republice a jejím blízkém okolí nabízí. Například se s námi můžete vypravit do záchranných stanic pro volně žijící živočichy (např. vydra, jezevec, orel, psík mývalovitý nebo včelojed), navštívit výběhy pro vlky, rysy či medvědy, obory s jeleny, daňky, zubry či divokými koňmi, zemědělská družstva, chovy lam či pštrosů, zoologické zahrady, genofondové banky, pralesy, prastaré stromy, orchideové louky, národní parky, biosférické rezervace a další.


Kdo je Ella Šamánková?

Celý svůj život trávím se zvířaty a živí mě komunikace s nimi a zprostředkovávání jejich zpráv, přání a poselství lidem, které je na tomto světě doprovázejí – jejich lidským průvodcům.

S Loesje jsem se setkala v Egyptě, kde jsme trávili týden na lodi a plavali s volně žijícími delfíny. Ti naše životy propojili. Loesje mě pozvala k sobě do Kanady a já se stala její studentkou. Byla jsem poctěna, když se rozhodla předat mi koncept kurzu Linking Awareness Journey, abych jej mohla sama učit v ČR nebo kdekoliv jinde na světě. Každý den se probouzím s otázkou, proč já? A v srdci mi zní odpověď: proč ne ty?

S hlubokou pokorou tedy přináším kurz Linking Awareness Journey vám, které volá komunikace se zvířaty a se vším živým světem. Protože tak to je. Všechno na světě je živé. A se vším se dá komunikovat. Věděla jsem to už jako malé dítě, kdy jsem slyšela myšlenky ostatních a viděla barevné obaly kolem lidí. Tenkrát jsem ještě myslela, že to vidí každý... 

Když jsem posléze zjistila, že to tak není, cítila jsem smutek. Jak je to možné? Teď už to vím. Ve škole nás naučili poslouchat rozum, počítat výpočty a "nesnít ve dne". Nepoužívat svoji představivost. Jenže naše představivost je klíč. Je to tajná přísada k našemu naplněnému životu, který si tvoříme my sami. 

Tento kurz je mnohem víc než "jen" komunikace se zvířaty. Dostanete klíč ke své představivosti. Dostanete nástroj, který bude léčit vás a tím i vaše okolí. 


Kdo je Loesje Jacob?

Třiatřicet let se věnuje práci se zvířaty a dvaadvacet let studiu a zprostředkování vědomí, vědomí a integrativní medicíny založené na energii. Pracuje s různými kulturami, domorodými národy a nesčetnými druhy zvířat (vnímajících bytostí), divokými i domácími, po celém světě. Loesje spolupracovala se soukromými i veřejnými subjekty: nemocnicemi, univerzitami, veterinárními univerzitami, středními školami, základními školami, domácími školami, komunitami prvních národů, kmeny žijícími v hluboké džungli, sirotčinci, hotely, veterinárními klinikami, zoologickými zahradami, zvířecími útulky, filmovými společnostmi, korporacemi, Mezinárodní asociací BodyTalk jako senior instruktor a tvůrce projektů a kurzů pro certifikaci praktiků pro práci se zvířaty a lidmi po celém světě a dalšími.

Loesje se věnuje zkoumání vzájemného propojení a komunikaci se všemi vnímajícími bytostmi.

Loesje povzbuzuje své účastníky, aby pozorovali, projevovali se a žili ze srdce. Podporuje nevázanost, soucit, otevřenou mysl a učení se různým perspektivám a strategiím při řešení problémů se zvířecím a/nebo lidským chováním a zdravotních problémů jak osobních, tak kolektivních, přechodu skrze smrt a znovuzrození atd.

Kdy a kde můžete LAJp absolvovat

LAJp na 3 dny Šumava

Jeden z posledních zbytků divoké středoevropské přírody. Navštívíme prales i výběhy s vlky a rysy. Šumava nabízí i exotické zkušenosti, jako je komunikace s jeleny wapiti nebo pavilon plný motýlů. Bydlet budeme kousek od stáda Zubrů!

Termín: připravujeme na 2025
Program: níže na stránce


LAJp na 1 den Online

Ne vždy máme prostor odjet na víkend do přírody, jezdit po rezervacích nebo záchranných stanicích, ale přesto se chceme vidět a cvičit naše nově nabyté schopnosti mimoverbální komunikace. Proto nabízím i možnost potkat se na jednodenním kurzu online.

Termín: připravujeme
Popis:
 níže na stránce

Zoo

Strávíme společně den v Zoo, kde procvičíme naše schopnosti neverbální komunikace s různými druhy zvířat, od kterých se toho můžeme spoustu naučit!

Termín a program: připravujeme

Praha

Hlavní město má tak pestrou přírodu, že by mohla být klidně národním parkem. Navštívíme rezervace divokých koní či vzácných bílých daňků. Je tu také výjimečná nabídka komunikace s exotickými tvory, jako je žralok, medůza nebo aligátor.

Termín a program: připravujeme

LAJp online: šance zůstat spojení s praxí

(z pohodlí vašeho domova)

 • Nemáte čas jezdit na několikadenní navazující kurzy po republice, ale rádi byste pronikli do komunikace se zvířaty více do hloubky?

 • Vsadím se, že po kurzu a vaší první praxi se pro vás objevily nové výzvy a otázky, na které byste rádi slyšeli odpověď nebo radu, jak s novými situacemi dál pracovat.

 • Pojďme sdílet! Sdílet to, co v komunikaci s cítícími bytostmi potkáváte, co vám jde i nejde, jaké otázky pro vás vyvstávají a s čím potřebujete poradit. Budeme mít na to celý den.

 • Čeká vás osm hodin naplněných praxí prohlubování jemnosmyslového vnímání a prostorem na sdílení a otázky.

 • Budeme zkoumat možnosti pozorování i léčení z prostoru srdce a také měnit hlubší vrstvy přesvědčení, představ a postojů, které ovlivňují vaši realitu a mohou být limitem pro váš život. 

 • Naučíte se lépe pracovat s pomocí hologramu, který vám umožní přiložit ruce i na cítící bytosti, které jsou daleko od vás. Prohloubíme také další dovednosti z LAJ, jako třeba práci se všemi auidonahrávkami provázených cest Linking Awareness Journey© nebo shapeshift, tedy prolnutí s tělem cítících bytostí. 

 • Předpokladem pro účast je absolvování kurzu Linking Awareness Journey©. Kurzem vás provede kvalifikovaný mezinárodní facilitátor LAJp© Ella Šamánková.

 • Nejbližší termín najdete níže na stránce v přihlašování.

První připravovaný výjezdní termín LAJp v České republice

5. – 7.  dubna 2024, Šumava

 • Čekají vás tři dny praxe v neverbální komunikaci s cítícími bytostmi a tajemnými místy, plné společného sdílení a prohlubování jemnosmyslového vnímání.  

 • Budeme zkoumat možnosti pozorování i léčení z prostoru srdce a také měnit hlubší vrstvy přesvědčení, představ a postojů, které ovlivňují vaši realitu a mohou být limitem pro váš život. Naučíte se lépe pracovat s pomocí hologramu, který vám umožní přiložit ruce i na cítící bytosti, které jsou daleko od vás. Prohloubíme také další dovednosti z LAJ, jako třeba práci se všemi auidonahrávkami provázených cest Linking Awareness Journey© nebo s léčením pomocí modré perly. 

 • Základnu a ubytování budeme mít v malé samotě u Kašperských hor u nejvýše položeného keltského hradiště v ČR, v nádherné přírodě národního parku. Místo nabízí úžasné možnosti pro komunikaci. Přímo vedle ubytování se pasou zubři a koně. Ubytování je v ceně kurzu.

 • Pro společné praxe v práci s jemnými smysly budeme jezdit za tím nejzajímavějším z celé Šumavy. Na výběr máme z šelem (rysi, vlci), kopytníků (zubři, bizoni, pratuři, koně, lamy, jeleni...), exotiky (pavilon plný motýlů, malá zoo), šumavských pralesů, chráněných stromů, zaniklých obcí, zlatonosných řek, štol s krystaly a kovy či keltských hradišť.

 • Můžete počítat s procesem změny a učení, který začíná už vaším přihlášením. Buďte bdělí a pozorujte, co k vám přichází, co se ve vašem životě děje. Ve vašich tématech, která si na LAJp přivezete, očekávejte posuny a změny

 • Předpokladem pro účast je absolvování kurzu Linking Awareness Journey©. Kurzem vás provede kvalifikovaný mezinárodní facilitátor LAJp©.

Jak vypadá ubytování pro LAJp na Šumavě

 • Tři dny a dvě noci na společné základě u Kašperských hor, budeme na malé samotě na hranici národního parku, kde bydlí 20 obyvatel
 • Zázemí v prostorném apartmánu (100m2) s vybavenou kuchyní, dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami a společenskou místností
 • Místo nabízí úžasné možnosti pro komunikaci, hned vedle ubytování se pase stádo zubrů a koní, blízko je keltské hradiště i samotný národní park
 • Ubytování je bez stravy, k dispozici bude kuchyň nebo budeme jíst na našich cestách za mimosmyslovou komunikací

Co získáte, když se vydáte na LAJp na Šumavu


 • Prohloubíte svoji schopnost vnímání a telepatické komunikace s cítícími bytostmi na libovolnou vzdálenost

 • Použijte nové nástroje ve prospěch svého zdraví, a zdraví dalších lidí, zvířat a dalších cítících bytos 

 • Dostanete se do hloubky. Vaše otázky a témata spoluvytváří tento kurz.

 • Využijete moudrost zvířecích i dalších průvodců pro váš duchovní rozvoj

 • Intuitivním spojením podpoříte zvířata při řešení problematického chování nebo fyzických a zdravotních problémů

 • Při komunikaci si osvojíte využití hologram příjemce, který vám umožní pracovat s dotekem vašich rukou na libovolnou vzdálenost

 • Procvičíte se v možnostech, jak začlenit praktické využití všech dovedností do každodenního života.

 • Získáte cvik při práci se sadou komunikačních nástrojů, které lze bezpečně používat k sebeléčení, sebepoznávání a k prohloubení vlastní intuice

 • Ušetříte čas a 50.000,- až 100.000,-  za letenky dopravu, ubytování a další náklady za pobyt v Kanadě, Indonésii či v Africe, kde doteď kurzy LAJp probíhaly (v ČR dosud neproběhl žádný kurz LAJp)

 • Zlepšíte se ve spojení s vašimi zvířaty, které máte doma, lépe pochopíte jejich potřeby a posílíte společné pouto

 • Zažijete něco naprosto nového: žádná skupina není stejná a každý termín si zavolá unikátní skupinu účastníků i neopakovatelné setkání s cítícími bytostmi

Hodnota kurzu

18 000,-
Early-Bird: 16 000,-
V ceně kurzu je zahrnut i vstup do výběhů a expozic. 

Pokud ubytování (na dvě noci za 1.800,-) není v nabídce, je již kapacita vyčerpána.

Aktuálně může být termín plný (a je ve formuláři níže proškrtnutý). Pokud však registrovaní účastníci neuhradí kurzovné či změní plány, jejich místa hned uvolníme dalším zájemcům.