Linking Awareness Journey

Kurz, kde se naučíte komunikovat (nejen) se zvířaty.

Jste připraveni prohloubit svůj vztah ke zvířatům, stromům a dokonce i sami k sobě a ke své intuici? Linking Awareness Journey (LAJ) je několikadenní kurz, který přivedla na svět kanaďanka Loejse Jacob před více než 10 lety. Otevírá cestu ke komunikaci se zvířaty, s dospělými i dětmi na libovolnou vzdálenost - a to včetně těch, kteří nemohou nebo ještě neumí mluvit. Od srpna 2023 se Česká republika stala teprve 4. státem na světě, ve kterém je certifikovaná lektorka LAJ Ella Hana Šamánková.

Významným aspektem LAJ je říše zvířat a stromů. Po celé věky se s nimi člověk spojoval, ať už jako s mocnými totemy či průvodci ve snech, nebo společníky pro lov či pro každodenní život. Inspirovali nás svojí moudrostí, vrozeným porozuměním, intuicí a propojení s prostředím. A právě toto pozapomenuté spojení oživuje a zpřístupňuje LAJ.

Kurz však není pouze bránou k novým možnostem vnímání okolního světa. Účastníkům mění život a ovlivňuje jejich zdraví i zdraví a pohodu jejich zvířat, rodinných příslušníků či klientů. Přináší také významné posílení spojení s intuicí, jak se můžete dočíst v recenzích.

LAJ je tisícovkami účastníků vyzkoušený několikadenní program. Postupuje od naladění a seznámení se se základními koncepty k praktickým cvičením s živými zvířaty, obrázky, lidskými partnery, hologramy atd. Koherence mozku a srdce a praktická imaginace vám pomůže znovu rozvinout jemné smysly (například intuitivní a imaginativní sluch, jasnovidění, jemný imaginativní dotek či emocionální cítění) a spojit se s vlastní intuicí i s okolním světem novým způsobem. Koncepty i program jsou více popsány níže.

Co vám přinese absolvování Linking Awareness Journey

 • Naučíte se intuitivně vnímat a komunikovat se zvířaty či se stromy

 • Použijte tyto nové nástroje ve prospěch svého zdraví, a zdraví dalších lidí, zvířat a dalších cítících bytostí 

 • Dokážete telepaticky komunikovat na libovolnou vzdálenost se zvířaty, se stromy, se sebou samým, částmi svého těla, s klienty, s dětmi či s dospělými, kteří nemohou nebo nechtějí komunikovat. 

 • Díky naslouchání zvířeti zlepšíte vaše možnosti a schopnosti v oblasti porozumění, výcviku a ovlivňování chování zvířat.

 • Využijete moudrost vašich zvířecích průvodců pro váš duchovní rozvoj.

 • Intuitivním spojením podpoříte zvířata při řešení problematického chování nebo fyzických a zdravotních problémů.

 • Vytvoříte silnější pouto s vaším zvířecím společníkem.

 • Naučíte se, jak řeč těla zvířat potvrdí zprávy, které přijímáte.

 • Rozvinete hlubší porozumění emocionálním potřebám zvířecí říše.

 • Obdržíte dar aktivace do "energie modré perly".

 • Začleníte koncepty a praktické využití této cesty do každodenního života.

 • Využijete sadu komunikačních nástrojů, které lze bezpečně používat k sebeléčení a sebepoznávání.

Co vás na kurzu čeká?

První den budeme více uvnitř v zázemí, osvojíme si základní koncepty komunikace se zvířaty a zažijeme první praxi. V dalších dnech budeme více venku. V závislosti na tom, kde se kurz bude konat, nás čekají praktická cvičení. Budou v různých prostředích (záchranné stanice, útulky, farmy, ranče, jízdárny, sady, pralesy atp.) a s různými živými zvířaty, stromy, obrázky, partnery, hologramy atd. I když bude prostředí po každé jiné, struktura má tuto základní kostru:

 • Jak funguje mezibuněčná (neverbální) komunikace.

 • Práce s jemnými smysly (jasnovidění, jasnoslyšení, jasnozřivost a další).

 • Intuitivní komunikace: co přináší, co ji charakterizuje, co ji blokuje a jak funguje.

 • Vnímání energetického pole a jeho vliv na cítící bytosti.

 • Co dělat s informacemi po jejich přijetí?

 • Linking Awareness Guided Journey© #1.

 • Prostor pro otázky k Linking Awareness Guided Journey©. 

 • Linking Awareness Guided Journey© #2, #3, #4.

 • Aktivace energie "Modré perly".

 • Cvičení "Energetický totem".

 • Řada cvičení zaměřených na jemné smysly (jemný dotek, jemné cítění a další).

 • Léčení prostoru srdce pomocí cvičení "Energie modré perly".

A k tomu všemu získáte...

 • Získáte příručku Linking Awareness Journey© v češtině.

 • Dostanete na externími disku přeloženou prezentaci z kurzu.

 • Získáte unikátní zvukové soubory Linking Awareness Guided Journey© namluvené v češtině, díky kterým můžete prohlubovat svoji komunikaci kdykoliv a kdekoliv po skončení kurzu.

 • Ušetříte 50.000,- až 100.000,-  za letenky dopravu, ubytování a další náklady za pobyt v Kanadě, Japonsku či Indonésii, kde LAJ nabízejí jiní lektoři.

 • Nemusíte roky čekat, až se některý z lektorů dostane do střední Evropy (za posledních 7 let proběhlo LAJ v ČR či v Německu pouze 3x).

 • Získáte možnost se přímo spojit s vašimi zvířaty, které máte doma.

Co vám pomůže komunikovat

Kanaďanka Loejse Jacob se svým týmem postupně vytvořila “Linking Awareness Guided Journey”. Tento název můžeme volně přeložit jako vedenou cestu k propojení vědomí. Dostane nás do hloubky a umožní nám otevřít komunikaci s pomocí jemných smyslů a telepatie. Určité metaforické zastávky na této imaginativní cestě, inspirované řadou duchovních tradic, jsou tyto:
 • Sedm základních čaker, každá reprezentovaná barvou a zvířetem

 • Duhové tělo, představuje ho duhový delfín.

 • Adamantinové částice, představuje je Adamantinový modrý oceán.

 • Fialový plamen St. Germaina, představuje ho studna s fialovým plamenem.

 • Kristovo vědomí, představuje ho Narval.

 • Čištění negativní nízkofrekvenční energie, představuje ji duchovní vodopád.

 • Energie modré perly, představuje ji světlo Min-Min.

 • Koncept z BodyTalk nazvaný "Velká čtyřka", představuje ho mýval.

 • Modrá sirianská energie, představuje ji modrá hlína.

S čím vším se na kurzu naučíte komunikovat

Se zvířaty, rostlinami a dalšími cítícími bytostmi

Se svým já, se svým tělem a s jeho částmi.

S klienty či pacienty na libovolnou vzdálenost.

S nenarozenými či malými dětmi, které nemluví.

Co říkají účastníci

Ahoj Loesje,

Chtěla jsem ti poděkovat za to, že jsi mi udělala z kurzu Linking Awareness tak úžasný zážitek. Spolupráce s tebou a spojení s tak milou skupinou lidí a samozřejmě se zvířaty bylo léčivé, obohacující a inspirující. Během tří dnů jsem cítila, jak se postupně zbavuji různých "nánosů", zejména obav z toho, že nejsem dost dobrá na to, abych mohla takovou práci dělat. Bylo pro mě překvapením, že jsem nakonec dokázala vyčistit mysl natolik, abych mohla opustit své plány/ego a navázat se zvířaty opravdové vnitřní spojení. Praktický den s koňmi měl pro mě největší dopad a zůstane ve mně ještě dlouhou dobu. Vlastně jsem si objednala svou vůbec první lekci jízdy na koni v místním jezdeckém centru (do kterého mám jít, mi poradil Dianin kůň Fi!). Ráda poslouchám tvé nahrávky, i když už to skoro nepotřebuji, protože hudbu a tvůj hlas v sobě uvnitř často slyším i tak! Včera večer přišel do srdeční jeskyně můj bígl Jasper, který zemřel téměř před 10 lety - je šťastný, konečně klidný a překvapil mě několika přesnými radami a pravdami určenými jenom mně!!! S láskou, Julie xx

Julie E. Milward

CBP, MET, MCThA, Certifikovaná BodyTalk terapeutka

Kdo je Loesje Jacob?

Třiatřicet let se věnuje práci se zvířaty a dvaadvacet let studiu a zprostředkování vědomí, vědomí a integrativní medicíny založené na energii. Pracuje s různými kulturami, domorodými národy a nesčetnými druhy zvířat (vnímajících bytostí), divokými i domácími, po celém světě. Loesje spolupracovala se soukromými i veřejnými subjekty: nemocnicemi, univerzitami, veterinárními univerzitami, středními školami, základními školami, domácími školami, komunitami prvních národů, kmeny žijícími v hluboké džungli, sirotčinci, hotely, veterinárními klinikami, zoologickými zahradami, zvířecími útulky, filmovými společnostmi, korporacemi, Mezinárodní asociací BodyTalk jako senior instruktor a tvůrce projektů a kurzů pro certifikaci praktiků pro práci se zvířaty a lidmi po celém světě a dalšími.

Loesje se věnuje zkoumání vzájemného propojení a komunikaci se všemi vnímajícími bytostmi.

Loesje povzbuzuje své účastníky, aby pozorovali, projevovali se a žili ze srdce. Podporuje nevázanost, soucit, otevřenou mysl a učení se různým perspektivám a strategiím při řešení problémů se zvířecím a/nebo lidským chováním a zdravotních problémů jak osobních, tak kolektivních, přechodu skrze smrt a znovuzrození atd.

Kdo je Ella Šamánková?

Celý svůj život trávím se zvířaty a živí mě komunikace s nimi a zprostředkovávání jejich zpráv, přání a poselství lidem, které je na tomto světě doprovázejí – jejich lidským průvodcům.

S Loesje jsem se setkala v Egyptě, kde jsme trávili týden na lodi a plavali s volně žijícími delfíny. Ti naše životy propojili. Loesje mě pozvala k sobě do Kanady a já se stala její studentkou. Byla jsem poctěna, když se rozhodla předat mi koncept kurzu Linking Awareness Journey, abych jej mohla sama učit v ČR nebo kdekoliv jinde na světě. Každý den se probouzím s otázkou, proč já? A v srdci mi zní odpověď: proč ne ty?

S hlubokou pokorou tedy přináším kurz Linking Awareness Journey vám, které volá komunikace se zvířaty a se vším živým světem. Protože tak to je. Všechno na světě je živé. A se vším se dá komunikovat. Věděla jsem to už jako malé dítě, kdy jsem slyšela myšlenky ostatních a viděla barevné obaly kolem lidí. Tenkrát jsem ještě myslela, že to vidí každý... 

Když jsem posléze zjistila, že to tak není, cítila jsem smutek. Jak je to možné? Teď už to vím. Ve škole nás naučili poslouchat rozum, počítat výpočty a "nesnít ve dne". Nepoužívat svoji představivost. Jenže naše představivost je klíč. Je to tajná přísada k našemu naplněnému životu, který si tvoříme my sami. 

Tento kurz je mnohem víc než "jen" komunikace se zvířaty. Dostanete klíč ke své představivosti. Dostanete nástroj, který bude léčit vás a tím i vaše okolí. 


Už jste Linking Awareness absolvovali? Můžete pokračovat dál!

Pokud jste už absolvovali LAJ, Ella H. Šamánková pro vás chystá možnost rozvíjet vaše schopnosti. V seznamu akcí najdete termíny pro absolventy, na kterých už není žádná teorie či prezentace. Vše se soustředí na praxi. Pojďte hlouběji ve skupině stejně naladěných účastníků v kurzu Linking Awareness Journey Practical (LAJp)!

Se zakladatelkou konceptu Linking Awareness Loesje pak můžete absolvovat nástavbové kurzy, jako je Linking Awareness Adventure a Linking Awareness Observer.

Co získáte, když se vydáte na cestu LAJ

*Cena se může lišit podle toho, jestli je kurz součástí týdenního retreatu (např. na Madeiře) nebo se jedná o třídenní či čtyřdenní verzi kurzu. Za cenu uvedenou níže každopádně získáte následující:
 • Naučíte se intuitivně vnímat a komunikovat se zvířaty (či se stromy)

 • Můžete zlepšit zdraví sobě i svým blízkým či vašim zvířatům. 

 • Osvojíte si telepatickou komunikaci na libovolnou vzdálenost 

 • Využijete moudrost vašich zvířecích průvodců pro váš duchovní rozvoj.

 • Možnost změnit problematické chování vašich zvířat.

 • Vytvoříte silnější pouto s vaším zvířecím společníkem.

 • Získáte možnost používat "energii modré perly".

 • Využijete sadu komunikačních nástrojů, které lze bezpečně používat k sebeléčení a sebepoznávání.

 • Zlepšíte svoji intuici.

 • Dostanete na externími disku prezentaci i příručku v češtině.

 • Získáte unikátní zvukové soubory Linking Awareness Guided Journey© namluvené v češtině.

 • Ušetříte 50.000,- až 100.000,-  za náklady za LAJ v Kanadě, Japonsku či Indonésii.

 • Možnost komunikovat s vašimi zvířaty, které máte doma.

 • *Minimální věková hranice pro absolvování kurzu je 16 let.

Kdy a kde je možné LAJ s Ellou absolvovat?

6. – 9. 6. 2024  LAJ na 4 dny
Místo: Řehenický dvorek

Cena: 24 000,-
Early-Bird: 22 000,-
Pro absolventy: 16 000,-
Pro mladistvé 16-18 let: 16 000,-

aktuálně obsazenoListopad 2024 LAJ na 4 dny
Podrobnosti připravujeme

Prosinec 2024 LAJ na 4 dny
Podrobnosti připravujeme

Duben 2025 LAJ Madeira
Podrobnosti připravujeme

Další akce s Ellou

Živé vysílání na Instagramu (termín připravujeme), možnost se připojit a položit jakékoliv otázky

LAJ practical online (připravujeme)
(podmínkou je absolvování LAJ)
Cena: 5 000,-

Celodenní praxe v rozvíjení vnitřních smyslů a schopností získaných na LAJ.

 LAJ Practical 
(podmínkou je absolvování LAJ)
Místo: upřesníme


Skupinová sezení
Nový koncept, ke kterému mě vybídli samotní koně. Jednodenní společné setkání s komunikací s Vašimi zvířaty nebo sezení přímo s Vámi nad Vašimi lidskými tématy (zdravotní, životní). Na více místech po republice.

Buďte první, kdo se dozví o novém termínu

Možná jsou níže vypsané termíny už obsazené, nebo se vám úplně nehodí. Nechte mi na sebe mail ve formuláři dole na této stránce. S novým termínem, s navýšením kapacity či s jinou novinkou se vám ozvu hned jak změnu vypíšeme na stránky. Pokud Vás zajímají další aktuality, cesta vede přes můj Instagram a můžete také zvolit "Sledovat" na profilu na Facebooku.

Termíny podzimních kurzů k přihlášení připravujeme